Pradinis | Statidos namai Pereiti į pagrindinį turinį
  • Toks, kaip norite.
    Ten, kur norite.
  • Svajokite drąsiai.
    Mes pastatysime.
  • NAMAS PER
    5-8 SAVAITES

Pradinis

Modulinis namas – žmogui, kuris nori namo, bet nenori statybų.

Dažniausiai užduodami klausimai

Moduliniai namai yra pilnai statomi gamykloje (įrengiami inžineriniai tinklai, vidaus ir išorės apdaila) ir vėliau transportuojami į surinkimo vietą – kliento sklypą. Tai esminis skirtumas lyginant su tradicine statyba ir jai būdingais etapais, kai visas namas statomas vietoje. Modulinė statyba yra greitesnė, nes išvengiama šlapių statybos darbų, kaip pvz. tinkavimas, glaistymas ir pan. Be to, optimaliai valdomas medžiagų tiekimas, viską atlieka viena patyrusi meistrų komanda. Lieka minimalus kiekis statybos atliekų.

Modulinė statyba yra greitesnė, nes paraleliai vyksta keli procesai – gamykloje vyksta namo komponentų surinkimas, o tuo metu gali būti klojami pamatai.  Šis lygiagretus procesas žymiai sumažina statybos laiką, palyginti su tradiciniu statybų nuoseklumu. Taip pat, modulinė statyba yra greitesnė, nes išvengiama šlapių statybos darbaų, kaip pvz. tinkavimas, glaistymas.

Jeigu sklype yra geras sutankintas gruntas, tada namą galima padėti ant betoninių trinkelių. Kitas būdas - poliniai pamatai. Renkantis juostinius pamatus - pamatai įrengiami perimetru. Pastarasis atvejis pasrenkamas, kai namas registruojamas kaip gyvenamoji statyba. 

Pats greičiausias variantas - sraigtinai pamatai. 

Atokiuose žemės sklypuose, kur nėra inžinerinių tiklų, modulinius namelius projektuodami atsižvelgdami į savarankišką apsirūpinimą visais resursais. Tokiuose moduliniuose namuose naudojame atsinaujinančius energijos šaltinius - saulės baterijas, vandens surinkimo sistemas ir įvairius nuotekų, atliekų tvarkymo sprendimus. Taip užtikriname, kad net tose vietose, kuriose nėra tradicinių komunalinių paslaugų, mūsų moduliniuose nameliuose galite gyventi savarankiškai, tvariai ir ekologiškai.

Taip, galima. Tačiau tai nėra paprasta. Idealu tokią opciją numatyti jau statant namelį sklype ir pasirinkti tinkamiausius montavimo būdus, numatatnt nesudėtingą perkėlimą ateityje.  Taip pat, svarbu tai, kad namelio pervežimas pareikalaus išlaidų logistikai ir tam tikriems papildomiems statybos  (fasado ar vidaus sienų apdailos) darbams.

Gerai žinome, kas reikalinga moduliniams nameliams: nuo architektų ir pamatų iki transportavimo ir saulės panelių įrengimo. Turime ilgalaikius partnerius, kurie puikiai išnamo šiuos darbus – taigi galime pasirūpinti visų jūsų projektu nuo pat pradžios iki galo. 

Svajokite drąsiai - mes pastatysime

Moduliniai namai yra puikus sprendimas tada, kai norite greitai turėti namelį ten, kur jums reikia.

Tai gamykloje pagaminti, sukomplektuoti ir pilnai įrengti, aukštos energinės klasės, šiuolaikiško dizaino gyvenamieji ir komerciniai pastatai.

Moduliai dažniausiai gaminami naudojant kalibruotą medieną, sertifikuotą termoizoliaciją. Taip užtikrinama, kad pastatas yra itin stabilus, draugiškas aplinkai ir turi aukštos klasės (nuo B iki  A++) šilumos izoliaciją.

Moduliniuose namuose iškart įrengiamos inžinerinės komunikacijos, elektros instaliacija ir pilnai atliekama vidaus ir lauko apdaila, galime pasirūpinti pilnu namelio pastatymu ir įrengimu pasirinktame sklype.

Modulinė statyba lygiavertė tradicinei statybai – modernūs konstrukciniai sprendimai leidžia lanksčiai ir daug greičiau pastatyti ir įrengti gyvenamosios ar kitos paskirties statinį bei išvengti ilgų biurokratinių procedūrų ar triukšmo ir netvarkos statybvietėje.

TVARI IR EKONOMIŠKA STATYBA

Ekonominis pranašumas

Centralizuotas medžiagų užsakymas, minimalūs likučiai, optimaliai įdarbintas personalas

Statybvietė – gamykloje

Sklype vykdomi tik 5 proc. darbų – galutinis surinkimas ir tinklų pajungimas

Nepriklausoma nuo gamtos

Statybos darbai gali vykti visus metus, nepriklausomai nuo gamtos sąlygų.

Ekologiškumas

Mes renkamės tik ekologiškas statybines medžiagas.

 

2x greičiau

Du kartus greitesnis darbų organizavimas nei tradicinėje statyboje

Švari statyba

Statybos darbai gamykloje – sklypas netampa statybviete, nėra triukšmo, netvarkos