Apie mus|Statidos namai Pereiti į pagrindinį turinį

Apie mus

Sėkmės formulė

Per 16 metų statybų versle dirbdami su mažais individualiais užsakymais ir stambiais verslo projektais išmokome įsiklausyti į kliento poreikius.


Tai labai svarbu norint, kad projektą įgyvendintume laiku ir sėkmingai, nes modulinė statyba leidžia namelį pagaminti tikrai greitai – per 5-8savaites.


Jūs pasirenkate projektą, išorės, interjero apdailos medžiagas, o mūsų patyrę meistrai gamyklos patalpose sukonstruos modulinį namelį ir vėliau sumontuos pasirinktoje vietoje. Išvengsite ilgų statybų, jūsų sklypas netaps statybų aikštele, išvengsite netvarkos, triukšmo ar medžiagų likučių pašonėje.


Dirbame su įvairiausiais projektais: nuo individualių modulinių namų gyvenimui iki unikalių specialios paskirties namelių.

KAIP MES DIRBAME

1 Žingsnis

Pirmas susitikimas.

Jūs pasakojate, o mes klausome. Įsigiliname į Jūsų idėjas - kokio namelio norite ir ko nenorite. Peržiūrėkite projektus, nuotraukas mūsų svetainėje, apgalvokite, kas jums svarbu, patinka.

 

 

2 Žingsnis

Sutarties sudarymas.

Radę bendrus požiūrio taškus įsipareigojame dirbti kartu ir išpildyti jūsų svajonę. Sukonkretiname norus, pasirinkimus bei sklypo vietą ir aplinkybes, galimus ribojimus ir numatome terminus.

 

3 Žingsnis

Projektavimas.

Projektuotojai rengia gamybinius brėžinius: kokio dydžio, išplanavimo bus namas. Svarbios sklypo detalės: vieta, ar yra inžineriniai tinklai, elektra ar bus betinkliai sprendimai (off-grid).

 

4 Žingsnis

Medžiagų užsakymas.

Įvertiname namelio parametrus ir jūsų pasirinktus interjero, eksterjero bei techninius sprendinius. Suskaičiuojame sąmatą ir užsakome reikalingas medžiagas bei planuojame personalo darbą.

5 Žingsnis

Gamyba.

Jūsų namelį sukonstruosime per 5-8 savaites, priklausomai nuo projekto sudėtingumo. Jūsų sklypas liks švarus ir tvarkingas, išvengsite triukšmo, statybų atliekų ir šlapių, purvinų darbų.

6 Žingsnis

Transportavimas.

Namelį su pilna apdaila atvežame į sklypą, prijungiame inžinerinius tinklus, sumontuojame. Jeigu mums patikėjote pasirūpinti baldais ir buitine technika - viską įrengiame.  Namelis – Jūsų.