Skydiniai-karkasiniai nameliai | Statidos namai Pereiti į pagrindinį turinį

Skydiniai-karkasiniai nameliai

Skydiniai - karkasiniai namai

Ši technologija leidžia darbus atlikti greitai, optimaliai išnaudoti personalą ir yra minimaliai įtakojama gamtos sąlygų. Karkasinio namo statyba – operatyvi gamyba ceche ir greitas sumontavimas sklype.

Karkasinių namų projektus rengia patyrę architektai. Visi namo elementai projekte numatomi iš skydų – lauko ir vidaus sienos, perdangos, stogas, balkonai, terasos ir t.t. Skydus gamindami ceche užtikriname elementų tikslumą bei surinkimo kokybę – visas procesas vyksta sausoje patalpoje, medžiagų, žmonių neveikia nepalankios oro sąlygos. Elementai gaminami kuo didesnio baigtumo tam, kad statybvietėje liktų tik minimalūs darbai - suklijuoti plėveles ir fasado apdaila uždengti skydų sujungimo vietas.

Mūsų gaminami skydai yra draugiški aplinkai ir pasižymi savo technologinėmis savybėmis – jie gaminami iš medinio karkaso užpildyto akmens vata. Atsižvelgiant į skydo tipą (lauko siena, stogas ar perdanga), dedamos papildomos medžiagos – vertikalūs ir horizontalūs tašai, priešvėjinė plokštė, OSB, grindų plokštės, stogo ar fasado apdaila ir t.t.

Skydiniai karkasiniai namai savo kaina yra itin konkurencingi rinkoje. Siekiame, kad namai būtų pagaminti ir surinkti kuo greičiau. Esame orientuoti į aukščiausią kokybę. Kiekvieno projekto kaina priklauso nuo individualių užsakovo pageidavimų, pasirinktų medžiagų, apdailos tipo.